×

THE NORTH FACE VECTIV

İlk kez geçen yıl piyasaya sunulan ayakkabı, yenilikçi taban dizaynı ile dünyanın dört bir yanındaki The North Face sporcularının kendilerine meydan okumalarını ve rekor peşinde koşmalarını destekledi. Ferndanda Maciel ve Kaytlyn Gerbin, Güney Patagonya Kıta rotasını 13 saat 15 dakikada tamamlayarak yeni bir rekora imza attı. Bu rotanın tamamlanması normalde 1 hafta sürüyor.

FLIGHT VECTIV™, The North Face’in en hızlı tepki veren ayakkabısıdır. Ultra hafif ve esnek üst tarafı nefes alabilirliğe yardımcı olurken, MATRYX çeyrek paneller hareket halindeyken ayağı sarar ve dayanıklılığı arttırır. 3,5 mm SURFACECTRL, modele üstün kavranma sağlar ve çift yoğunluklu orta taban 3D karbon fiber plakayla birlikte çalışarak bu ayakkabının hız için tasarlandığını tekrar kanıtlar. 

VECTIV™ INFINITE en zorlu patikalarda bile konfor ve hızlı tepki verme arasındaki mükemmel dengeyi yakalar. PEBAX™ 3D plakalar sizi daha ileriye taşırken, MATRYX ile dayanıklılığı arttırılmış üst kısım ve kalıplı topuk dolgusu bu modeli, markanın arazilerin zorlu şartları için tasarlanmış en iyi ayakkabısı yapar.

Son olarak, serinin en konforlu ayakkabısı olan yeni VECTIV™ ENDURIS II. TPU plaka, çift yoğunluklu orta taban ve özel olarak tasarlanmış havalandırma ağı içeren üst kısım ile ENDURIS II, uzun süreli patika koşuları için mükemmel bir ayakkabıdır.

Yeni VECTIV™ koleksiyonu www.thenorthface.com.tr ve belirli The North Face mağazalarından satın alınabilir. 

THE NORTH FACE VECTIV Sayısını Okumaya Devam Et